Obaly na iPhone 5/5S

Prodáváme odolné obaly na iPhone 5 / 5S vyrobené z kvalitních materiálů. Přísná kontrola kvality a dohled na celý výrobní proces zaručuje, že obaly na iPhone 5 / 5S v naší nabídce, jsou perfektně slícované a proto nedochází k pohybu iPhone 5 / 5S uvnitř obalu.

Ze zkušenosti víme, že k poškození iPhone 5 / 5S nedochází pouze při přenášení v kapse, ale hlavně při jeho běžném použití. Nejčastěji je iPhone 5 / 5S poškozen při vypadnutí z ruky, nebo z kapsy při nastupování do auta. Všechny obaly na iPhone 5 / 5S v naší nabídce, spolehlivě ochrání před poškozením při běžném použití.

Pro sportovní aktivity, prašné provozy a vodní sporty nabízíme odolná a vodotěsná pouzdra na iPhone 5 / 5S.

Jak vybrat obal na iPhone 5 / 5S? Každému vyhovuje jiný typ a design. Proto jsme připravili seznam nejoblíbenějších obalů na iPhone 5 / 5S, sestavený na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Pro děti a mládež jsou vhodné silikonové obaly na iPhone 5 / 5S Monsters a obaly Colors.

Oblíbené dámské obaly na iPhone 5 / 5S jsou Lanyard a Kirigami v barvě růžové nebo bílé.

Černý nebo bílý, to je nejrozšířenější obal na iPhone 5 / 5S pro muže. V těchto barvách muži vybírají modely Bonds, Colors a do kanceláře obaly Tones pro svůj decentní vzhled nebo luxusní obaly na iPhone 5 / 5S Lanyard s poutkem na ruku a kovovou sponou.

Máme řešení i pro zákazníky kteří hledají tenký, lehký, odolný a průhledný obal na iPhone 5 / 5S s krytkami na konektory a fólií na displej. Tyto požadavky spolehlivě splňuje kryt na iPhone 5 / 5S SwithEsy Nude.

Obaly na iPhone 5 / 5S s dostupností skladem je možné ihned odeslat nebo rezervovat pro osobní odběr.

Nabízíme obaly na iPhone 5 / 5S zavedené a oblíbené značky SwitchEasy, Pure-Gear.

Obaly na iPhone 5 / 5S SwitchEasy

Obaly na iPhone 5 / 5S Pure-Gear